مسابقات دبستان دخترانه و پسرانه

/مسابقات دبستان دخترانه و پسرانه
مسابقات دبستان دخترانه و پسرانه۱۳۹۷/۶/۲۶ ،۱۱:۱۴:۴۵ +۰۰:۰۰

گروه آموزشی اِی تیم برای مسابقات داخلی و خارجی ریاضی و علوم کامپیوتر جزوات و طرح درس های آموزشی مناسبی دارد که توسط بخش R&D گروه آموزشی اِی تیم نوشته شده است. دبیران متخصص این کلاس ها دانش آموزان را برای کسب نتیجه عالی در این مسابقات آماده خواهند کرد.

مسابقات داخلی و بین المللی

این مسابقات نخستین بار در سال ۱۹۷۸ به عنوان اوّلین مسابقات ریاضی در مدارس استرالیا معرفی شد.مسابقات ریاضیات استرالیا یک مسابقه جهانی است که همه ساله از طرف کشور استرالیا در سراسر جهان برگزار می­شود. دانش ­آموزان پایه­ های سوم دبستان تا دوره ­ی متوسطه دوم می­توانند در این مسابقه شرکت کنند.گروه آموزشی اِی تیم کلاس های تخصصی این آزمون را برگزار میکند همچنین اِی تیم این آزمون را در مقاطع سوم دبستان تا متوسطه دوم برگزار می کند تا دانش آموزان بتوانند نتایج عالی در این آزمون کسب کنند.

مسابقات ریاضیات کاریبو، یک مسابقه آنلاین است که به صورت جهانی از طرف کشور کانادا در شش نوبت برگزار می­شود. این مسابقه مخصوص دانش ­آموزان از پایه سوم دبستان تا متوسطه ­ی دوم می­باشد. این مسابقه به زبان­های انگلیسی، فرانسه و فارسی برگزار می­شود. در این مسابقه نیز هدف صرفا سنجش مهارت­ حل سوالات ریاضی نمی­باشد و دانش ­آموزان در روند انجام آن با چگونگی کاربرد خلاقیت در ریاضیات نیز آشنا می­شوند. از این­رو هر ساله برای آشنایی بیشتر دانش ­آموزان در این زمینه کلاس­های آمادگی ریاضیات کاریبو توسط گروه آموزشی ای تیم در مدارس برگزار می­شود تا دانش ­آموزان مهارت­ تفکر خلاقانه در حل سوالات را دریابند و این تفکر خلاقانه و مهارت ­های کسب شده در این زمینه را در آزمون­ های خود به کار برند. در هر آزمون به تمام دانش ­آموزان مدرکی جهت نمایش نتایج داده می­شود و از سی درصد برتر هر آزمون نیز تقدیر می­شود.

مسابقه ­ی ریاضیات کانگورو جزء بـزرگ­ترین مسـابقات در سراسر دنیا است که هدف برگزاری آن افزایـــش علاقه ­مندی دانش ­آموزان به ریاضی و درک مفاهیم آن می­باشد. در روز ریاضیات کانگورو دانش ­آموزان علاوه بر داشتن یک روز مهیج جهت سرگرمی و آشنایی با بازی ­های ریاضی، در مسابقه ­ای که هدف اصلی آن افزایش توانمندی دانش ­آموزان در حل خلاقانه ­ی مسائل می­باشد، شرکت می­کنند. گروه آموزشی ای تیم با برگزاری کلاس ­هایی در زمینه آماده­ سازی دانش ­آموزان و ایجاد علاقه در آن­ها فضای دوران پیش از مسابقه را به فضایی شاد در جـهت رشـد توانایـی­ ها و افزایـش خلاقیـت آن­ها در ریاضی تبدیل می­کند. در این آزمـون از تمام شرکت­ کنندگان تجلیل می­شود.