پروژه های هنری متوسطه اول و دوم

/پروژه های هنری متوسطه اول و دوم
پروژه های هنری متوسطه اول و دوم۱۳۹۷/۶/۱۸ ،۱۷:۲۹:۲۱ +۰۰:۰۰

گروه آموزشی اِی تیم با کادری مجرب و دوره دیده و فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه های کشور پروژه های هنری مختلفی را نسبت به نیاز روز و اجتماع طراحی و در زمینه های مختلف در مقطع متوسطه اول و دوم دخترانه یا پسرانه به شما پیشنهاد میدهد و صفر تا صد این پروژه ها توسط همین گروه به بهترین شکل انجام میشود و همچنین در اجرای تمامی پروژه ها کارشناس ناظر فعالیت دانش آموزان و همچنین مربی مربوطه را بررسی میکند و گزارش کار را به شرکت و همچنین در صورت لزوم به مدرسه یا آموزشگاه ارسال میکند.اگر آموزشگاه پروژه ای به غیر از پروژه های زیر را درخواست کند گروه ما میتواند به بهترین شکل و با متد جدید آموزشی و پرورشی آن را انجام دهد.

لیست تعدادی از پروژه های هنری

دوران کودکی و نوجوانی زمانی است که محیط می تواند در شکل گیری شخصیت هر انسان تاثیرات زیادی بگذارد. کودکان و نوجوانان مدت زمان زیادی را در محیط های آموزشی و مهمترین آنها در مدرسه می گذرانند. نباید نقش طراحی داخلی محیطهای آموزشی را در این مورد فراموش کرد. این طراحی حتی می تواند در روند آموزش به یاری معلمان بیاید و روش های تازه آموزش را میسر سازد .دانش آموزان با توجه به رنگ اجسام احساسات متفاوتی نسبت به آنها دارند. بی شک طراحی داخلی کلاسهای درس باید به گونه ای باشد که بتواند در دانش آموزان احساس خوبی ایجاد کرده و آنها را تشویق کند تا با شور و اشتیاق بیشتری در آن فضا به سر ببرند. با آوردن رنگ ها به محیط کلاس به سادگی می توان دانش آموزان را برای حضور در کلاس جذبکرد. انتخاب رنگ های مناسب با توجه به رده سنی دانش آموزان باید براساس اصول روانشناسی و کاربرد کلاس درس تعیین شود.

انیمیشن یعنی نشان دادن تصاویر متحرک به هر صورت و به هر شکل. انیمیشن ها روش های ساخت بسیار گوناگونی دارند که یکی از این روش ها استفاده از کامپیوتر است. انیمیشن های کامپیوتر ی با استفاده از نرم افزار های مخصوص ساخته می شوند که این نرم افزار ها می توانند Maya ، 3Dmax و بسیاری از نرم افزار های دیگر باشند که هر کدام معمولاَ کاربرد و برتری خاصی نسبت به دیگر نرم افزار ها دارند.به تصویر کشیدن مفاهیم درسی به کمک انیمیشن نه تنها باعث جذاب تر شدن مطالب درسی خواهد شد بلکه آن ها را با علم انیمیشن سازی، دوبله و داستان نویسی آشنا خواهد کرد.

چند سالیست که مدارس اقدام به برگزاری نمایشگاه های دست آوردهای دانش آموزی می نمایند. در بیشتر مدارس فضای مناسبی که حاصل طراحی دانش آموزان باشد برای برگزاری این نمایشگاه ها وجود ندارد. طراحی غرفه های نمایشگاهی به صورت دایمی و یا موقت نه تنها توانایی های عملی و هنری دانش آموزان را ارتقا خواهد داد بلکه در برگزاری هر چه موفق تر نمایشگاه های دست آوردهای دانش آموزی مفید خواهد بود.

پروژه مذکور شامل سه بعدی سازی و طراحی لوگوی اصلی مدرسه با رویکرد تایپوگرافی می باشد. در این پروژه دانش آموزان با فرایند طراحی های گرافیکی و تلفیق آن با هنر تایپوگرافی آشنا خواهند شد.

این پروژه در واقع ترکیبی از تحلیل های ادبی شاهنامه و هنر طراحی و شخصیت پردازی می باشد. در این پروژه هدف آشنایی دانش آموزان با اسطوره های ایرانی، تحلیل علمی شخصیت آن ها و در نهایت طراحی چهره ای جدید از این اسطوره ها به گونه ای غیر مستقیم می باشد.

پروژه مذکور با هدف آشنایی و علاقه مند سازی دانش آموزان به هنر طراحی لباس و جواهر طراحی شده است. در این پروژه دانشآموزان با فنون طراحی، دوخت و ساخت زیور آلات آشنا می شوند و در نهایت نمایشگاهی از دست سازه های خود ارائه خواهند داد.

این پروژه در شاخه هنرهای نمایشی قرار دارد، در این پروژه با هنر عکاسی به صورت علمی آشنا خواهید شد و در ادامه به طراحی یک سناریو در رابطه با مدرسه میپردازید و با همکاری یکدیگر Time lapse کوتاهی برای سناریو خود خواهید ساخت.

اهداف پروژه:

  • نمایش ویژگیهای مثبت و مفید مدرسه برای دانش آموزان
  • آشنایی دانشآموزان با هنر عکاسی
  • ایجاد نشاط و سرزندگی مصاعف در دانشآموزان مدرسه